A je to tisti list, ki je krozil na dan ankete univerze, ali se je
bilo treba se kdaj kasneje podpisati?

On 26/01/06, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Ce nisi bil na predavanjih in nisi vpisan na tistem listu ki ga je
> enkrat na predavanjih dal, pol se kar fajn naucite za ustnega ker
> mores vedeti vse enacbe ki smo jih vzeli ter tudi lastnosti... do
> sedaj jih je kar precej dal na drugi rok.
>

Reply via email to