A je to tisti list, ki je krozil na dan ankete univerze, ali se je bilo treba se kdaj kasneje podpisati?
On 26/01/06, Jernej Jerebic <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Ce nisi bil na predavanjih in nisi vpisan na tistem listu ki ga je > enkrat na predavanjih dal, pol se kar fajn naucite za ustnega ker > mores vedeti vse enacbe ki smo jih vzeli ter tudi lastnosti... do > sedaj jih je kar precej dal na drugi rok. >
