ustni so cetrtek in petek od 9h... lahko se vpišeš na uro natančno... za vsako uro je cca 12 mest
On 1/24/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Jaz se pridružujem prošnji > > Hvala > > Aleš > > -----Original Message----- > From: [EMAIL PROTECTED] > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf > Of > jost pristavec > Sent: Tuesday, January 24, 2006 9:45 AM > To: FRIClist > Subject: Re: [Friclist] TS ustni > > A lahko nekdo, ki bo te sezname videl na vratih viset, > sporoci potem na listo, kako pa kdaj potekajo ustni ! > > Hvala, Jost > > __________________________________________________ > Do You Yahoo!? > Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around > http://mail.yahoo.com > > > >
