ustni so cetrtek in petek od 9h... lahko se vpišeš na uro natančno... za
vsako uro je cca 12 mest

On 1/24/06, ales <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Jaz se pridružujem prošnji
>
> Hvala
>
> Aleš
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
> Of
> jost pristavec
> Sent: Tuesday, January 24, 2006 9:45 AM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] TS ustni
>
> A lahko nekdo, ki bo te sezname videl na vratih viset,
> sporoci potem na listo, kako pa kdaj potekajo ustni !
>
> Hvala, Jost
>
> __________________________________________________
> Do You Yahoo!?
> Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around
> http://mail.yahoo.com
>
>
>
>

Reply via email to