Govoril je, da vsak dobi eno (1) vprasanje. Za to je 5 minut, na zalost, vec kot prevec :/
> Kwa mislte a bojo ustni..a bo samo vpis ocene glede nato, da ima za vsakega > 5 min? > > > > lp luka >
Govoril je, da vsak dobi eno (1) vprasanje. Za to je 5 minut, na zalost, vec kot prevec :/
> Kwa mislte a bojo ustni..a bo samo vpis ocene glede nato, da ima za vsakega > 5 min? > > > > lp luka >