Govoril je, da vsak dobi eno (1) vprasanje. Za to je 5 minut, na
zalost, vec kot prevec :/

> Kwa mislte a bojo ustni..a bo samo vpis ocene glede nato, da ima za vsakega
> 5 min?
>
>
>
> lp luka
>

Reply via email to