Ja so res 3 ampak samo grafi, kaj pa te grafi pomenijo ve kdo? Kaj pa
kanonska oblika, to bo treba napisat al kaj?

Lp

-----Izvirno sporočilo-----
Od: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] Namesto Domen
Gostincar
Poslano: 25. januar 2006 18:48
Za: FRIClist
Zadeva: Re: [Friclist] TS ustni

Glej, kot primer je navedel inzenirske oblike delta funkcije (ki so 3)
in, ce se prav spomnim, rekel tudi, da bo zadosti da poves eno od teh
treh. Vec je kul, manj pa ne. Zato sem skoraj ziher, da vsak dobi eno
vprasanje. Upam da ne bo tako, ampak pricakujem pa, da bo.


On 25/01/06, luka grah <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> ALoha!
>
> ej a je to tko zihr al predvidevas...kt mam jest v petek se eno zadevo..pa
> bi tko bl na zihr vedu
>
>
> lp luka
>


Reply via email to