In od kod tebi to ? 

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Gasper Zejn
Sent: Monday, January 30, 2006 7:29 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] VIS

Dne ponedeljek 30 januar 2006 18:02 je x y napisal(a):
> Enkrat je bilo reèeno, da se dobi VP, èe pri vsakem
> vpra¹anju vsaj nekaj ve¹, kako je s tem pa ne vem, saj ta
> vis se zelo hitro spreminjajo pravila igre.

1. En pisni ti velja eno leto.
2. V casu prvih 15 minut lahko odstopis od pisanja teorije.
3. Ce ne znas nic, pades v skupino N kot negativno, to je za 
bleferje
4. Ce znas nekaj, ampak ne dovolj, pades v skupino P oz. dobis 
VP, pisni ti se vedno velja
5. Ce znas dovolj, si pa zmagov

lp,
g.



Reply via email to