Ce si sel na teorijo vis v prvem roku pa si potem sel po VP.. Al se je
potrebno še enkrat prijaviti na drugi rok?? K me skrbi da bom moral spet
email pisat asistentu, ker sem pozen :/

 

Lp,

                        dejan

Reply via email to