Ce si sel na teorijo vis v prvem roku pa si potem sel po VP.. Al se je potrebno še enkrat prijaviti na drugi rok?? K me skrbi da bom moral spet email pisat asistentu, ker sem pozen :/
Lp,
dejan
Ce si sel na teorijo vis v prvem roku pa si potem sel po VP.. Al se je potrebno še enkrat prijaviti na drugi rok?? K me skrbi da bom moral spet email pisat asistentu, ker sem pozen :/
Lp,
dejan