itak je celmu faxu SPET stran dol padla in nic ne dela.....spet med izpiti....kot ponavadi!
lp! On 2/3/06, Dejan Veternik <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Ce si sel na teorijo vis v prvem roku pa si potem sel po VP.. Al se je > potrebno še enkrat prijaviti na drugi rok?? K me skrbi da bom moral spet > email pisat asistentu, ker sem pozen :/ > > > > Lp, > > dejan > >
