> to mi je odgovoril profesor na mail o 4 nalogi (Hi kvadrat) (ce ni se
> noben drug objavil)
>

tako, da boste vedeli, kaksno znanje se od nac pricakuje :\


> Pozdrav!
>
> Zanima me ce je mozen ogled izpitov iz teorije za VIS? Kdaj in kje?

  Je. Na govorilnih urah. A tudi za vas velja odgovor, ki
  sem ga poslal nekaterim va"sim kolegom:

  Za pozitivno pri 4. vpra"sanju je potrebno vedeti, da test
  hi-kvadrat govori o primerjavi (enakosti) dveh porazdelitev.
  poznati statistiko hi-kvadrat in vedeti, da je porazdeljena
  po hi-kvadrat z r-1 prostostnimi stopnjami.
  Za bolj"so oceno, je potrebno znati razlo"ziti posamezne
  sestavine statistike in vedeti, kdaj jo lahko uporabljamo
  (velikost razredov). Uporaba pri preverjanju neodvisnosti.

  Vi ste odgovarjal nekaj splo"snega o preverjanju domnev,
  kar ni bilo vpra"sanje. Torej na to vpra"sanje niste odgovoril.

  lp,  VB

Reply via email to