Zdravo! > Dajmo izterjat izredni rok za teorijo, cimprej, konec februarja, > 1.tedenmarca.;)
Nic ne bomo izterjevali, ampak se bomo lepo dogovorili. Pocakajmo, da se sploh popravijo ti izpiti. Potem pa bo ze profesor opazil, da jih je se veliko ostalo. Mitar
