Zdravo!

> Dajmo izterjat izredni rok za teorijo, cimprej, konec februarja,
> 1.tedenmarca.;)

Nic ne bomo izterjevali, ampak se bomo lepo dogovorili.

Pocakajmo, da se sploh popravijo ti izpiti. Potem pa bo ze profesor
opazil, da jih je se veliko ostalo.


Mitar

Reply via email to