Petek, 10. februarja, ob 13. uri.
Lokacija: kjerkoli :)

lp


On 2/10/06, Miha Cirman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> a tle slučajno kdo ve, kdaj je teoretični izpit
>
> pm
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Nejc
> Sent: Thursday, February 09, 2006 7:03 PM
> To: 'FRIClist'
> Subject: RE: [Friclist] VIS
>
> Sej mislm da ni blo potrebno tolk znanstveno s cudnimi pojmi odgovarjat.
>
> Jst sm napisu, da test hi-kvadrat ugotavlja ce je neka porazdelitev
> porazdeljena kot pricakujemo. Pol sm pa zravn napisu tiste formule k smo
> jih
> pr oliverju nrdil na vajah in se ene dva stavka neki glumil kaj z njo
> dosezemo.
>
> Ne vem sicer kolk mi je bla ta naloga tockovana ampak vse skupi je blo
> dost
> za 8.
>
> Tko da prov prevec se spet ni treba sekirat in nerazumljive izraze in
> formule na pamet ucit.
>
> LP Nejc
>
> -----Original Message-----
> From: [EMAIL PROTECTED]
> [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
> x
> y
> Sent: Thursday, February 09, 2006 6:41 PM
> To: FRIClist
> Subject: Re: [Friclist] VIS
>
> > to mi je odgovoril profesor na mail o 4 nalogi (Hi kvadrat) (ce ni se
> > noben drug objavil)
> >
>
> tako, da boste vedeli, kaksno znanje se od nac pricakuje :\
>
>
> > Pozdrav!
> >
> > Zanima me ce je mozen ogled izpitov iz teorije za VIS? Kdaj in kje?
>
> Je. Na govorilnih urah. A tudi za vas velja odgovor, ki
> sem ga poslal nekaterim va"sim kolegom:
>
> Za pozitivno pri 4. vpra"sanju je potrebno vedeti, da test
> hi-kvadrat govori o primerjavi (enakosti) dveh porazdelitev.
> poznati statistiko hi-kvadrat in vedeti, da je porazdeljena
> po hi-kvadrat z r-1 prostostnimi stopnjami.
> Za bolj"so oceno, je potrebno znati razlo"ziti posamezne
> sestavine statistike in vedeti, kdaj jo lahko uporabljamo
> (velikost razredov). Uporaba pri preverjanju neodvisnosti.
>
> Vi ste odgovarjal nekaj splo"snega o preverjanju domnev,
> kar ni bilo vpra"sanje. Torej na to vpra"sanje niste odgovoril.
>
> lp,  VB
>
>
>
>
>
>

Reply via email to