a tle slučajno kdo ve, kdaj je teoretični izpit

pm

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Nejc
Sent: Thursday, February 09, 2006 7:03 PM
To: 'FRIClist'
Subject: RE: [Friclist] VIS

Sej mislm da ni blo potrebno tolk znanstveno s cudnimi pojmi odgovarjat.

Jst sm napisu, da test hi-kvadrat ugotavlja ce je neka porazdelitev
porazdeljena kot pricakujemo. Pol sm pa zravn napisu tiste formule k smo jih
pr oliverju nrdil na vajah in se ene dva stavka neki glumil kaj z njo
dosezemo.

Ne vem sicer kolk mi je bla ta naloga tockovana ampak vse skupi je blo dost
za 8.

Tko da prov prevec se spet ni treba sekirat in nerazumljive izraze in
formule na pamet ucit.

LP Nejc

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of x
y
Sent: Thursday, February 09, 2006 6:41 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] VIS

> to mi je odgovoril profesor na mail o 4 nalogi (Hi kvadrat) (ce ni se
> noben drug objavil)
>

tako, da boste vedeli, kaksno znanje se od nac pricakuje :\


> Pozdrav!
>
> Zanima me ce je mozen ogled izpitov iz teorije za VIS? Kdaj in kje?

  Je. Na govorilnih urah. A tudi za vas velja odgovor, ki
  sem ga poslal nekaterim va"sim kolegom:

  Za pozitivno pri 4. vpra"sanju je potrebno vedeti, da test
  hi-kvadrat govori o primerjavi (enakosti) dveh porazdelitev.
  poznati statistiko hi-kvadrat in vedeti, da je porazdeljena
  po hi-kvadrat z r-1 prostostnimi stopnjami.
  Za bolj"so oceno, je potrebno znati razlo"ziti posamezne
  sestavine statistike in vedeti, kdaj jo lahko uporabljamo
  (velikost razredov). Uporaba pri preverjanju neodvisnosti.

  Vi ste odgovarjal nekaj splo"snega o preverjanju domnev,
  kar ni bilo vpra"sanje. Torej na to vpra"sanje niste odgovoril.

  lp,  VB





Reply via email to