Zagovori? A ni tako, da ti samo vpiše oceno? Kako je blo pa danes na ogledu, je uspel kdo kej zvišat?
LP Aleš On 2/17/06, Klemen <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Jaklič je rekel, da rabi še dober teden, da uredi vse v zvezi z zagovori, > potem pa bo. > Upam, da še letos. > > -- > Using Opera's revolutionary e-mail client: http://www.opera.com/mail/ > >
