Zagovori?
A ni tako, da ti samo vpiše oceno?
Kako je blo pa danes na ogledu, je uspel kdo kej zvišat?

LP Aleš

On 2/17/06, Klemen <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Jaklič je rekel, da rabi še dober teden, da uredi vse v zvezi z zagovori,
> potem pa bo.
> Upam, da še letos.
>
> --
> Using Opera's revolutionary e-mail client: http://www.opera.com/mail/
>
>

Reply via email to