> V vseh osmih letih in pol, kar imam vaje iz verjetnosti in statistike, ni > bilo niti enega izrednega roka. Če pa se prof. Batagelj letos odloči > drugače, v redu, bomo izvedli.
toda v vseh teh ltih je predaval Hladnik, ki je tudi imel preverjanje teorije On 2/20/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Zdravo! > > > Če mene uprašate so tele posamične izjave popolnoma neproduktivne. > > Res je. > > > Mitar > >
