> V vseh osmih letih in pol, kar imam vaje iz verjetnosti in statistike, ni
> bilo niti enega izrednega roka. Če pa se prof. Batagelj letos odloči
> drugače, v redu, bomo izvedli.



toda v vseh teh ltih je predaval Hladnik, ki je tudi imel preverjanje
teorije



On 2/20/06, Mitar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Zdravo!
>
> > Če mene uprašate so tele posamične izjave popolnoma neproduktivne.
>
> Res je.
>
>
> Mitar
>
>

Reply via email to