Pa kolr jes vem je v vseh teh letih bil predmet samo v tretjem letniku, kar je 200 folka manj!
- Re: [Friclist] izredni rok Mitar
- Re: [Friclist] izredni rok Mitar
- Re: [Friclist] izredni rok gyga
- Re: [Friclist] izredni rok Luka Kokalj
- RE: [Friclist] izredni rok Simon Vrhovec
- RE: [Friclist] izredni rok ne dela vpisovanje Marko Kotar
- RE: [Friclist] izredni rok ne dela vpisovanje Simon Vrhovec
- RE: [Friclist] izredni rok Ana Kranner
- Re: [Friclist] izredni rok Mitar
- Re: [Friclist] izredni rok 3ediniBog
- Re: [Friclist] izredni rok Andraž Drčar
- Re: [Friclist] izredni rok Jernej Vrcko
- Re: [Friclist] izredni rok Betalord
