Živjo Ima morda kda zlowdano verzijo Simprocess4.1.3, ker ne morem dostopati do strani pa bi se rad čimprej lotil delanja seminarske. Tko da če ima bi ga lepo prosil če bi mi jo poslal. Hvala.
-- Lp Miha
Živjo Ima morda kda zlowdano verzijo Simprocess4.1.3, ker ne morem dostopati do strani pa bi se rad čimprej lotil delanja seminarske. Tko da če ima bi ga lepo prosil če bi mi jo poslal. Hvala.
-- Lp Miha