Dne Wednesday 15 March 2006 12:17 je jernej goricki napisal(a): > Ne nima ista oseba, sam ce ne ves razloga, pa sklepas da je > fax zgorel bo nejbrz oboje odpadl a ne?
jah sam dons ni zgorel ker dnsji se nekako delajo.
Dne Wednesday 15 March 2006 12:17 je jernej goricki napisal(a): > Ne nima ista oseba, sam ce ne ves razloga, pa sklepas da je > fax zgorel bo nejbrz oboje odpadl a ne?
jah sam dons ni zgorel ker dnsji se nekako delajo.