To pa zato k so serverju u klet, pozar se je pa zacel u prumu stuku in je vse do 8ga pogorel :)
LP, Domen On 3/15/06, Gasper Zejn <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Dne Wednesday 15 March 2006 12:17 je jernej goricki > napisal(a): > > Ne nima ista oseba, sam ce ne ves razloga, pa sklepas da je > > fax zgorel bo nejbrz oboje odpadl a ne? > > jah sam dons ni zgorel ker dnsji se nekako delajo. > > >
