Zivjo! Da vam majckeno razjasnim reci. Nekdo je rekel, da naj studentski svet napise pritozbo. Studentski svet ne bo pisal pritozbe. To je na vas da jo napisete, na nas pa da ukrepamo.
Na studentski svet je zaenkrat prisla 1 ustna graja za asistenta Zrneca. Ker sem slisala se vec stvari, sem rekla kolegici, da ce mate res probleme z njim, napisite pritozbo. Listo stvari, ki jih pocne narobe, da bom imela nekaj konkretnega ko bom sla z njim na razgovor. Kajti jaz ga ne poznam, ker me ni nic imel. Tko da vse te besede so zal za brez veze, ce se ne boste dobili skupej in napisali kej. Ker moja logika je taksna, da ce ni tok motec, da bi se pritozili, pol ocitno ni tok motec. (to pa zato, ker sem slisala precej slabih in dobrih stvari o njem in preprosto ne znam ocenit kaj je zdej res, kaj pa kdo napihuje). Brez vaser pritozbe, mi nimamo nobene podlage, da bi ga zavrnili. Ker ljudje na anketah ne znajo realno ocenjevat in so redke izjeme, ki imajo oceno nizje od 3. Tko da a boste kej pisali al ne, je v vasih rokah. Bi vas pa rada se enkrat opomnila na anketo. Ko jo boste spet resevali. Dejte ocenit ljudi z nizko oceno ce niso vredu. to pomeni 1,2....ocena 3 je za nas slaba. Za profesorje je pa dobra. Se pa zdej odvija prenova ankete. Tko da jo bo mogoce resevat na spletu prek e-studenta. Na to temo se bodo sestala skupina za pripravo predlogov za novo spletno nketo o kvaliteti študijskega procesa na UL. Ce koga zanima, naj pride v četrtek, 23. marca 2006, ob 17. uri v pisarno študentskega sveta na UL (bivsa pravna fakulteta, pa pri vratarju vprasejte kam pol). Po zagotovilu predsednice sestanek naj ne bi trajal dlje kot do 19.ure. Pa dobro razmislite, saj v primeru, da ga zavrnemo morda izgubimo dobrega predavatelja. V primeru pa da ga ne, pa lahko dobimo slabega (po vsej verjetnosti, ga dobijo v Novem mestu...kjer bo FRI zacel sodelovati z eno solo). Premislite prosim, saj je to morda malega pomena za vas, ampak velikega za g. Zrneca in se koga. lp Mojca ---------------------------------------------------------------- This message was sent using IMP, the Internet Messaging Program.
