ja, po moje bi bilo totalno brezveze pritožbo pisat, pa ne bom utemeljeval
ker se mi niti najmanj ne da, pa v bistvu je blo že vse povedano zakaj
ne...poleg tega pa mam rajši opravka s slabim predavateljem kot pa s slabim
asistentom na vajah

lp

Reply via email to