ja, po moje bi bilo totalno brezveze pritožbo pisat, pa ne bom utemeljeval ker se mi niti najmanj ne da, pa v bistvu je blo že vse povedano zakaj ne...poleg tega pa mam rajši opravka s slabim predavateljem kot pa s slabim asistentom na vajah
lp
ja, po moje bi bilo totalno brezveze pritožbo pisat, pa ne bom utemeljeval ker se mi niti najmanj ne da, pa v bistvu je blo že vse povedano zakaj ne...poleg tega pa mam rajši opravka s slabim predavateljem kot pa s slabim asistentom na vajah
lp