Ce je ze slab asistent, bo verjetno tudi slab profesor se ti ne zdi? Ali pa si eden izmed redkih ki cenijo njegove vaje ali pa jih ne obiskujes.
ja, po moje bi bilo totalno brezveze pritožbo pisat, pa ne bom utemeljeval > ker se mi niti najmanj ne da, pa v bistvu je blo že vse povedano zakaj > ne...poleg tega pa mam rajši opravka s slabim predavateljem kot pa s > slabim > asistentom na vajah > > lp
