seveda se mi zdi. jaz sem pisal o tem kaj rajsi vidim, ce ze moram.

On 3/20/06, Aljosa Renar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Ce je ze slab asistent, bo verjetno tudi slab profesor se ti ne zdi? Ali
> pa
> si eden izmed redkih ki cenijo njegove vaje ali pa jih ne obiskujes.
>
>
> ja, po moje bi bilo totalno brezveze pritožbo pisat, pa ne bom utemeljeval
> > ker se mi niti najmanj ne da, pa v bistvu je blo že vse povedano zakaj
> > ne...poleg tega pa mam rajši opravka s slabim predavateljem kot pa s
> > slabim
> > asistentom na vajah
> >
> > lp
>

Reply via email to