seveda se mi zdi. jaz sem pisal o tem kaj rajsi vidim, ce ze moram.
On 3/20/06, Aljosa Renar <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > Ce je ze slab asistent, bo verjetno tudi slab profesor se ti ne zdi? Ali > pa > si eden izmed redkih ki cenijo njegove vaje ali pa jih ne obiskujes. > > > ja, po moje bi bilo totalno brezveze pritožbo pisat, pa ne bom utemeljeval > > ker se mi niti najmanj ne da, pa v bistvu je blo že vse povedano zakaj > > ne...poleg tega pa mam rajši opravka s slabim predavateljem kot pa s > > slabim > > asistentom na vajah > > > > lp >
