Jaz pa sem zato da vsak napise kaj se mu je zdelo da je dr. Zrnec naredil
narobe, pa da se pol to vse skupaj da!

On 3/20/06, Andrej Spilak <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> seveda se mi zdi. jaz sem pisal o tem kaj rajsi vidim, ce ze moram.
>
>
> On 3/20/06, Aljosa Renar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Ce je ze slab asistent, bo verjetno tudi slab profesor se ti ne zdi? Ali
> > pa
> > si eden izmed redkih ki cenijo njegove vaje ali pa jih ne obiskujes.
> >
> >
> > ja, po moje bi bilo totalno brezveze pritožbo pisat, pa ne bom
> utemeljeval
> > > ker se mi niti najmanj ne da, pa v bistvu je blo že vse povedano zakaj
> > > ne...poleg tega pa mam rajši opravka s slabim predavateljem kot pa s
> > > slabim
> > > asistentom na vajah
> > >
> > > lp
> >
>

Reply via email to