Ta naivnez je imel sreco... Glede na to, da je samo ob 10k sit... Bi
jo bilo pametneje kar pobrisati s tem mobitelom vred... :)

lp,

Samo


On 3/30/06, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Ma neee, to sm pač forwardiral, tak da če je slučajno kakšen naivnež med
> nami, da bo mal premislu, preden bo neznancu posodil GSM, da napiše "SMS".
> Kaj je komu storiti se pa naj vsak sam odloči, a ne?! To je blo čist
> pozitivno mišljeno.
>
> Torej, za takšne kot je Simon:
> Folk, ni treba zarad tega nehat uporabljat Monete, samo razmislite prej,
> preden komu posodite GSM in za koliko časa! Cool?!
>
> Lep konec tedna vsem!
> LP!
>
> On 3/30/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Oj!
> >
> > Jernej Vrcko pravi:
> > > *Torej veste kaj vam je storiti:*
> > > *1.**       **Takoj pođljite pisne zahteve na Mobitel oz. Simobil in, *
> > > *2.**       **Razpođljite takđno obvestilo na čim več naslovov vađih
> > znancev
> > > in prijateljev, ki imajo sklenjeno naročniđko razmerje. *
> >
> > Ja valda. Zaradi dveh cigotov in naivnega otroka prepričuješ ljudi naj
> > nehajo uporabljati Moneto. Zakaj jih ne prepričuješ, da pustijo
> > prenosnike doma, ker jih zadnje čase ful kradejo po fakultetah?
> >
> > LP, Simon
> > --
> > Simon Striker
> > Rusjanov trg 2
> > 1000 Ljubljana      +38641473856
> > Europe (Slovenia)
> >
> > E-mail: [EMAIL PROTECTED]
> >
> >
>
>
> --
> J.
>
> ...If you think that things that you are doing are unimportant,
> be aware of importance of doing them.
>

Reply via email to