Ta naivnez je imel sreco... Glede na to, da je samo ob 10k sit... Bi jo bilo pametneje kar pobrisati s tem mobitelom vred... :)
lp, Samo On 3/30/06, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Ma neee, to sm pač forwardiral, tak da če je slučajno kakšen naivnež med > nami, da bo mal premislu, preden bo neznancu posodil GSM, da napiše "SMS". > Kaj je komu storiti se pa naj vsak sam odloči, a ne?! To je blo čist > pozitivno mišljeno. > > Torej, za takšne kot je Simon: > Folk, ni treba zarad tega nehat uporabljat Monete, samo razmislite prej, > preden komu posodite GSM in za koliko časa! Cool?! > > Lep konec tedna vsem! > LP! > > On 3/30/06, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Oj! > > > > Jernej Vrcko pravi: > > > *Torej veste kaj vam je storiti:* > > > *1.** **Takoj pođljite pisne zahteve na Mobitel oz. Simobil in, * > > > *2.** **Razpođljite takđno obvestilo na čim več naslovov vađih > > znancev > > > in prijateljev, ki imajo sklenjeno naročniđko razmerje. * > > > > Ja valda. Zaradi dveh cigotov in naivnega otroka prepričuješ ljudi naj > > nehajo uporabljati Moneto. Zakaj jih ne prepričuješ, da pustijo > > prenosnike doma, ker jih zadnje čase ful kradejo po fakultetah? > > > > LP, Simon > > -- > > Simon Striker > > Rusjanov trg 2 > > 1000 Ljubljana +38641473856 > > Europe (Slovenia) > > > > E-mail: [EMAIL PROTECTED] > > > > > > > -- > J. > > ...If you think that things that you are doing are unimportant, > be aware of importance of doing them. >
