Zdravo, 
 
po Murphyevem zakonu mi je čez praznike crknil računalnik in na hitro 
potrebujem 
novega. 
Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko 
lastnikov različnih znamk in modelov, zato se obračam na vas s prošnjo da mi 
pomagate pri izbiri. 
Zanima me predvsem Centrino tehnologija, čim boljši zaslon (1280*800 in 
boljše), 
spodobna avtonomija in pa "znamka" (mišljeno kot nič problemov z garancijo in 
morebitnimi servisi)...če se da pa še kakšn špil gor pognati toliko bolše :) 
 
Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni! 
 
lp, 
Pater 


Reply via email to