Ce kupis IBM/Lenovo, HP, Dell, Toshibo, Sony in morda se kaksno od "znamk", je 
pri ceni 300k nemogoce, da bi brcnil mimo.

Ce se ti pa ne mudi zelo (ampak pomoje se ti), pa pocakaj na MacBook, ki naj 
bi bil predstavljen ta ali naslednji teden ;)

Pa ne pozabi na http://monitor.si/testi.php?cat=1.

LP,
Matjaz

On Tuesday 18 of April 2006 17:31, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> Zdravo,
>
> po Murphyevem zakonu mi je čez praznike crknil računalnik in na hitro
> potrebujem novega.
> Kupujem prenosnik do recimo 300k (+- 20k)....vem pa da je med vami veliko
> lastnikov različnih znamk in modelov, zato se obračam na vas s prošnjo da
> mi pomagate pri izbiri.
> Zanima me predvsem Centrino tehnologija, čim boljši zaslon (1280*800 in
> boljše), spodobna avtonomija in pa "znamka" (mišljeno kot nič problemov z
> garancijo in morebitnimi servisi)...če se da pa še kakšn špil gor pognati
> toliko bolše :)
>
> Kakršnikoli relevantni komentarji nadvse zaželjeni!
>
> lp,
> Pater

Reply via email to