stvar je se vedno ista. sam problem je ker se vedno ne dela preverjanje;) in ne mors vidt kdo je ze oddal in mu dela prov in obenem ne mors vidt kdo ma isto nalogo kot ti :)
lp ales On 4/20/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Ce je stvar za oddajo se vedno enaka kot lani, lahko z malo znanja dobis > kaksno od oddanih nalog,...jaz se zdaj ne spomnem katera stran je za oddajo > nalog...sicerbi pogledal.. > > LP MIHA > > On 4/20/06, nietka <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > > Ima morda kdo chol3.m? Ker me ni bilo v Sloveniji sem namrec pozabila > > na zadevo in je do jutri rok za oddajo, pa me malo cajt base, pa upam, > > da je kje kaka dobra dusa. > > > > Hvala, > > > > Dunja > > > > >
