stvar je se vedno ista. sam problem je ker se vedno ne dela
preverjanje;) in ne mors vidt kdo je ze oddal in mu dela prov in
obenem ne mors vidt kdo ma isto nalogo kot ti :)

lp ales

On 4/20/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Ce je stvar za oddajo se vedno enaka kot lani, lahko z malo znanja dobis
> kaksno od oddanih nalog,...jaz se zdaj ne spomnem katera stran je za oddajo
> nalog...sicerbi pogledal..
>
> LP MIHA
>
> On 4/20/06, nietka <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Ima morda kdo chol3.m? Ker me ni bilo v Sloveniji sem namrec pozabila
> > na zadevo in je do jutri rok za oddajo, pa me malo cajt base, pa upam,
> > da je kje kaka dobra dusa.
> >
> > Hvala,
> >
> > Dunja
> >
> >
>

Reply via email to