aaaaaaaaaaa...so se znajdli torej :)

On 4/20/06, Ales Koprivnikar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> stvar je se vedno ista. sam problem je ker se vedno ne dela
> preverjanje;) in ne mors vidt kdo je ze oddal in mu dela prov in
> obenem ne mors vidt kdo ma isto nalogo kot ti :)
>
> lp ales
>
> On 4/20/06, Miha Sinkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > Ce je stvar za oddajo se vedno enaka kot lani, lahko z malo znanja dobis
> > kaksno od oddanih nalog,...jaz se zdaj ne spomnem katera stran je za
> oddajo
> > nalog...sicerbi pogledal..
> >
> > LP MIHA
> >
> > On 4/20/06, nietka <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >
> > > Ima morda kdo chol3.m? Ker me ni bilo v Sloveniji sem namrec pozabila
> > > na zadevo in je do jutri rok za oddajo, pa me malo cajt base, pa upam,
> > > da je kje kaka dobra dusa.
> > >
> > > Hvala,
> > >
> > > Dunja
> > >
> > >
> >
>
>

Reply via email to