Moje pisanje o mami je bila samo prispodoba in če bo kolokvij v četrtek ali petek je meni popolnoma vseeno, ampak to kar se dogaja je pa absurdno. Absurdno je že samo po sebi, da se izve rok kolokvija teden dni (ali pa dva) pred samim pisanjem.
Nevem kakšne so stvari po ostalih fakultetah, vem pa recimo za medicinsko, da se roki določijo na začetku semestra na svetu letnika. Te stvari so fiksne in pika. Vse skupaj se spreminja v pravo tragikomedijo. Asistentova dolžnost v primeru, da organizira kolokvij, bi naj bila, da študenti pravočasno izvejo fiksen datum pisanja. In, če bi zato poskrbel pravočasno, bi verjetno dobili kakšen drug dan in uro kot petek ob 20.00. Žal je kar je. Upam, da se bodo v prihodnje stvari na fakulteti spremenile in zaživele v neki podobni obliki kot so rešene na medicinski fakulteti. lp, Samo On 5/20/06, Betalord <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ups jst sem si premislil, glasujem za četrtek! :)
