Moje pisanje o mami je bila samo prispodoba in če bo kolokvij v
četrtek ali petek je meni popolnoma vseeno, ampak to kar se dogaja je
pa absurdno. Absurdno je že samo po sebi, da se izve rok kolokvija
teden dni (ali pa dva) pred samim pisanjem.

Nevem kakšne so stvari po ostalih fakultetah, vem pa recimo za
medicinsko, da se roki določijo na začetku semestra na svetu letnika.
Te stvari so fiksne in pika. Vse skupaj se spreminja v pravo
tragikomedijo. Asistentova dolžnost v primeru, da organizira kolokvij,
bi naj bila, da študenti pravočasno izvejo fiksen datum pisanja. In,
če bi zato poskrbel pravočasno, bi verjetno dobili kakšen drug dan in
uro kot petek ob 20.00. Žal je kar je. Upam, da se bodo v prihodnje
stvari na fakulteti spremenile in zaživele v neki podobni obliki kot
so rešene na medicinski fakulteti.


lp,

Samo



On 5/20/06, Betalord <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ups jst sem si premislil, glasujem za četrtek! :)



Reply via email to