S tem se ne strinjam v celoti. Lahko zacnemo naslednje leto to prakticirat, ampak kot sem razbral iz mailov je vecina za cetrtek. Moznosti za cetrtek so, ne vidim ovir zakaj torej ne pisemo v cetrtek.
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Miha Sinkovec
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij ales
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij jost pristavec
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Miha Sinkovec
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij tistu
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij Matej Poklukar
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij Number One
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij Matej Poklukar
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Miha Sinkovec
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij Matej Poklukar
