Dejte se ze enkrat obnasat kot se spodobi za študente. Če je asistent rekel
v petek je pač v petek, eni smo si splaniral kaj bomo delal kateri dan in
zdej če bo kolokvij v četrtek se nam to vse podre.

Kot sem zasledil v enem od prejšnjih mejlov: nismo v osnovni šoli, kjer bi
prestavljali kontrolke oz. kolokvije. Sploh pa kolokviji niso obvezni.

Sem ter tja nam ti časovni roki res ne gredo na roke, ampak tko pač je, ne
more biti vedno vse po volji študentov.

Miha: ti ne vidis razloga da nebi pisal v četrtek - jest pa ne vidim razloga
da nebi v petek, kot je bilo prvotno načrtovano. Napisal si da se večina
strinja na četrtek : kako lahko to sploh rečeš. Če je v letniku recimo okrog
150 folka, na mejling listi pa se jih ( nas ) oglaša samo ene 15. Ostali so
se zgleda sprijaznili s petkom in dejte se še ostali.

Lp Matej



-----Original Message-----

From: [EMAIL PROTECTED] [*
mailto:[EMAIL PROTECTED]<[EMAIL PROTECTED]>]
On Behalf Of Miha Sinkovec

Sent: Sunday, May 21, 2006 12:12 PM

To: FRIClist

Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij

S tem se ne strinjam v celoti. Lahko zacnemo naslednje leto to prakticirat,
ampak kot sem razbral iz mailov je vecina za cetrtek. Moznosti za cetrtek
so, ne vidim ovir zakaj torej ne pisemo v cetrtek.

Reply via email to