Jaz te podpiram Miha absolutno sem za četrtek, lahko pišeš tudi asistentu,
glede na ro da je večina za četrtek.

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Miha Sinkovec
Sent: Sunday, May 21, 2006 12:12 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij

S tem se ne strinjam v celoti. Lahko zacnemo naslednje leto to
prakticirat, ampak kot sem razbral iz mailov je vecina za cetrtek.
Moznosti za cetrtek so, ne vidim ovir zakaj torej ne pisemo v cetrtek.



Reply via email to