Jaz te podpiram Miha absolutno sem za četrtek, lahko pišeš tudi asistentu, glede na ro da je večina za četrtek.
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha Sinkovec Sent: Sunday, May 21, 2006 12:12 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij S tem se ne strinjam v celoti. Lahko zacnemo naslednje leto to prakticirat, ampak kot sem razbral iz mailov je vecina za cetrtek. Moznosti za cetrtek so, ne vidim ovir zakaj torej ne pisemo v cetrtek.
