Mogoče pa so se tisti, ki se ne oglašajo sprijaznili s petkom? Si mogoče pomislil na to možnost? Razlog za petek pa je tudi to, da je en dan več za učenje in če ta dan nimaš nič na faksu to pomeni zelo veliko časa za učenje...
lp Matej -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto: [EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha Sinkovec Sent: Sunday, May 21, 2006 8:13 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Matej zelo se motis oglasamo se tisti ki nam ni vseeno. Na listi je 210 registriranih. Tisti ki niso pisali jim je ocitno vseeno. Vecina je za cetrtek. Tako da se boste tisti ki bi radi v petek pisali sprijaznit. Sej kot ste rekli kolokviji niso obvezni!
