Mogoče pa so se tisti, ki se ne oglašajo sprijaznili s petkom? Si mogoče
pomislil na to možnost?
Razlog za petek pa je tudi to, da je en dan več za učenje in če ta dan nimaš
nič na faksu to pomeni zelo veliko časa za učenje...


lp Matej



-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:
[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha Sinkovec
Sent: Sunday, May 21, 2006 8:13 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij



Matej zelo se motis oglasamo se tisti ki nam ni vseeno. Na listi je

210 registriranih. Tisti ki niso pisali jim je ocitno vseeno. Vecina

je za cetrtek. Tako da se boste tisti ki bi radi v petek pisali

sprijaznit. Sej kot ste rekli kolokviji niso obvezni!

Reply via email to