Matej zelo se motis oglasamo se tisti ki nam ni vseeno. Na listi je 210 registriranih. Tisti ki niso pisali jim je ocitno vseeno. Vecina je za cetrtek. Tako da se boste tisti ki bi radi v petek pisali sprijaznit. Sej kot ste rekli kolokviji niso obvezni!
- Re: [Friclist] kombinatorika kol... Samo Ĺ ela
- Re: [Friclist] kombinatorika kol... Mitar
- Re: [Friclist] kombinatorika kol... Miha Sinkovec
- RE: [Friclist] kombinatorika kol... ales
- RE: [Friclist] kombinatorika kol... jost pristavec
- Re: [Friclist] kombinatorika kol... Miha Sinkovec
- Re: [Friclist] kombinatorika kol... tistu
- Re: [Friclist] kombinatorika kol... tistu
- RE: [Friclist] kombinatorika kol... Number One
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij Matej Poklukar
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Miha Sinkovec
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij Matej Poklukar
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Miha Sinkovec
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij Dejan Veternik
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Miha Sinkovec
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij RideR
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Domen Gostincar
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij blaz gvajc
- Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij Luka Grah
- RE: [Friclist] kombinatorika kolokvij Matej Poklukar
