Matej zelo se motis oglasamo se tisti ki nam ni vseeno. Na listi je
210 registriranih. Tisti ki niso pisali jim je ocitno vseeno. Vecina
je za cetrtek. Tako da se boste tisti ki bi radi v petek pisali
sprijaznit. Sej kot ste rekli kolokviji niso obvezni!

Reply via email to