Iz foruma...

" Odg: Datum kolokvija
  od Jela Skerlak - nedelja, 21. maj 2006, 12:12 
  V imenu studentov matematike: Prosim ne v cetrtek, 25.5.! Takrat je piknik
nasega faksa...

LP Jela "

Lp dejan

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Miha
Sinkovec
Sent: Sunday, May 21, 2006 8:50 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika kolokvij

Ce bi ti hotli v petek bi bili se kako glasni na menjavo z cetrtkom.
Sedaj smo prisli z izgovorov da imate ne vem kaj vse splanirano, na to
da je en dan vec.

Naj se kdo ki ni napisal svojega mnenja pove. Da ne boste pol rekli da
niste vedli! Da se potem na podlagi vecine sporoci asistentu.


Reply via email to