+1 On 5/26/06, Anze Rozman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
jst tud.. 2006/5/26, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]>: > +1 ;) > > LP, > Matjaz > > On Fri, 2006-05-26 at 17:51 +0200, Jernej Vrcko wrote: > > Zadnjič sem se pogovarjal z asistentom Vavpotičem in me je zanimal ali bo > > morda še kak rok za zagovor 2.seminarske nekje sredi junija (pred 2. > > junijskim rokom za IS). Pa je reku, da obstaja možnost, da se to zgodi, če > > se nas bo zbralo dovolj. Vendar je poudaril, da tudi če nas bo dovolj (bok > > ne dej, da nas bo preveč), je možno, da dodatnega roka NE bo. > > Tko da tisti, ki nameravate ta seminar zagovarjat v rednem roku, to tudi > > storite. > > Tisti pa, ki zagotovo ne boste delal seminarske zdej do 31.5. in ste hkrati > > resni za dodatni rok pa prosim, če se mi javte na mail, da nekje do sredine > > naslednjega tedna število interesentov javim asistentu. > > > > LP in srečno v izpitnem obdobju! > > Jernej > > > > >
