jst sm tud za
----- Original Message -----
From: "Domen Grabec" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "FRIClist" <[email protected]>
Sent: Saturday, May 27, 2006 5:17 PM
Subject: Re: [Friclist] IS-2.seminarska
+1
On 5/26/06, Anze Rozman <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
jst tud..
2006/5/26, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]>:
> +1 ;)
>
> LP,
> Matjaz
>
> On Fri, 2006-05-26 at 17:51 +0200, Jernej Vrcko wrote:
> > Zadnjič sem se pogovarjal z asistentom Vavpotičem in me je zanimal
> > ali
bo
> > morda še kak rok za zagovor 2.seminarske nekje sredi junija (pred 2.
> > junijskim rokom za IS). Pa je reku, da obstaja možnost, da se to
zgodi, če
> > se nas bo zbralo dovolj. Vendar je poudaril, da tudi če nas bo dovolj
(bok
> > ne dej, da nas bo preveč), je možno, da dodatnega roka NE bo.
> > Tko da tisti, ki nameravate ta seminar zagovarjat v rednem roku, to
tudi
> > storite.
> > Tisti pa, ki zagotovo ne boste delal seminarske zdej do 31.5. in ste
hkrati
> > resni za dodatni rok pa prosim, če se mi javte na mail, da nekje do
sredine
> > naslednjega tedna število interesentov javim asistentu.
> >
> > LP in srečno v izpitnem obdobju!
> > Jernej
> >
>
>
>