Torej človek, ki ni na listi in se posledično ne bo prijavil, bo čakal :))
Nekako se mi zdi, da tole listo nekateri prevec cenite!

Problem z ustnimi bo ostal. Saj v petek ni bil problem prevelike gužve, pač pa 
v tem da je prof. Zaključil malo prej svoj delovnik. Kljub obvestilu na netu, 
da bo delal do treh.

Torej je rešitev možna, če boš koordiniral tudi čas govorilnih ur. V nasprotnem 
primeru pa ne.



-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Marko Kotar
Sent: Sunday, June 04, 2006 1:35 AM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika

Nardimo si sistem za prijavljanje na ustne. (Tako kot za verjetnost npr., kjer 
smo zbiral samo statistiko kdo gre pisat.) Kaj mislte, bi blo to pametno? 
 
 Tako ne bo problemov z prijavljanjem da gremo na faks in problema slabe 
organizacije ustnih.
 
 Lahko se pojavi pa se vec problemov z prijavo. Pa nardimo tako da imajo 
prijavljeni prednost. To se itak da zemnt.
 
 Mogoce bo celo tak sistem kdaj prov prsu drug let.
 

 
"Pater.jr" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: ¹krekovski je kreten in pika!

da pride¹ v ljubljano samo zaradi tega, ker on paè veliko stvari reèe (a ne, 
Nejc) in potem èaka¹ da se on sprdne kaj bo naslednje. Ker je namreè vmes 
hodil ven gledat, koliko nas je ¹e in je vsakiè povedal, da naj gremo raje 
domov.
Da je ustne konèal z gro¾njo, da bo vse naslednje samo ¹e pometal oz. jim bo 
ni¾al oceno, je pa itak samoumevno (ali paè) ?

In ko smo ga prosili, èe bi le lahko ¹e tistih 5 vpra¹al (kolikor nas je ¹e 
ostalo, navkljub gro¾njam), je po njegovi stari navadi zajamral, da ne more 
ker je bolan, ga stra¹no boli glava in se nasploh slabo poèuti. ko pa smo mu 
¹e omenili, da paè nismo skoz v ljubljani pa je pripomnil, da naj pridemo pa 
oktobra naokoli, ko bomo itak na faksu.

mogoèe samo ne razumem tako "inteligentnih" ljudi, ampak vseeno se mi zdi da 
je kreten!

in ja, k njemu ne pridem pred oktobrom.

lp, Pater
----- Original Message ----- 
From: "Mojca Galun-rutka" 
To: "FRIClist" 
Sent: Friday, June 02, 2006 9:45 AM
Subject: [Friclist] kombinatorika


Zivjo!

Zaradi opravièenosti ustnega izpita, se niste ¾eleli prito¾iti na
zaèetku leta. Prav tako ste kot sem sli¹ala
nekateri zelo zelo pozitivno ocenili profesorja na predavanjih (anketa
za fmf).

To je bila poteza, ki nam je sedaj vse prej kot v korist. Se pa
zavedajte, da je to lista in pogovora tu
ne morem jemati kot dejstvo. Zato naj nekdo napi¹e prito¾bo in jo
naslovi na ¹tudentski svet.
Notri se naj realno opi¹e stanje, jaz pa bom reè posredovala naprej in
poskrbela, da se bo ukrepalo.

©e enkrat, ta ki bo to napisal, bo ostal anonimen, kljub temu pa prosim,
da se napi¹e resna reè, ker
èe ne drugega jest bom vedela kdo je napisal.

Pa ¹e to. Od vèeraj ko smo vas prosili za pomoè (gre se tudi za vas, saj
je  bo bodoèi dekan odloèal
o vseh spremembah, torej tudi o vasem poddiplomskem ¹tudiju in
priznavanju va¹e diplome) se ni javil
nihèe. Pa ne reèt, da nimate teh dveh urc cajta. Pozabljate tudi, da
stik s profesorji vedno pomeni plus.
Vcasih bi bilo lepo, da bi se vi zavedali, da mi delamo za vas in da ko
se vas kaj prosi je resno in ima
svoj namen.

Torej poka¾ite vsaj to resnost, da dobim uradno prito¾bo. Lahko kar na
mail. V primeru, da v celem letniku
ne bo junaka, se ne nameravam prito¾iti, ker bo smatrala, da zadeva ni resna
lp

Mojca




__________ NOD32 1.1574 (20060601) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com





 __________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around 
http://mail.yahoo.com 


Reply via email to