ja ampak se splača it sedaj ker vsaj včeraj je samo vpisal
On 6/8/06, Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Samo pomoje se lahko kej zatakne. Cim prej tem bols. Sej bodo mel najbrs tut uni k bodo pisal ispit ustni tak da po moje gres lahko tut na unga. "Pater.jr" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Riste pravi, da greą lahko tudi oktobra, če te prej ni v Ljubljani ;) lp, Tomaľ ----- Original Message ----- From: "Natalija Hromec" To: "FRIClist" Sent: Thursday, June 08, 2006 9:57 AM Subject: Re: [Friclist] kombinatorika > Gregor mene zanima kdaj je ąe moľnost za vpis te ocene, ker je tudi ąe > nisem ąla. > > Lep pozdrav > > Natalija > __________________________________________________ Do You Yahoo!? Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around http://mail.yahoo.com
