ja ampak se splača it sedaj ker vsaj včeraj je samo vpisal

On 6/8/06, Marko Kotar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Samo pomoje se lahko kej zatakne. Cim prej tem bols. Sej bodo mel najbrs
tut uni k bodo pisal ispit ustni tak da po moje gres lahko tut na unga.

"Pater.jr" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: Riste pravi, da greą lahko tudi
oktobra, če te prej ni v Ljubljani ;)

lp, Tomaľ
----- Original Message -----
From: "Natalija Hromec"
To: "FRIClist"
Sent: Thursday, June 08, 2006 9:57 AM
Subject: Re: [Friclist] kombinatorika


> Gregor mene zanima kdaj je ąe moľnost za vpis te ocene, ker je tudi ąe
> nisem ąla.
>
> Lep pozdrav
>
> Natalija
>




__________________________________________________
Do You Yahoo!?
Tired of spam?  Yahoo! Mail has the best spam protection around
http://mail.yahoo.com

Reply via email to