Zivjo!

Mislim, da sem se pomembno stvar izpustila:
VSI KI VAM JE SKREKOVSKI ZNIZAL OCENO IZ KOLOKVIJEV,POJDITE K NJEMU IN VAM JO BO POPRAVIL!

Pa ne bi blo slabo, ce bi mogoce kaksen od unih k ste bli prej tko glasni rekel kaksno pohvalo, da smo to hitr zrihtal al pa kej.

lp
Mojca

Reply via email to