Svaka cast! On 6/30/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Bravo, Mojca! Samo tako naprej! LP, Matjaz On Jun 29, 2006, at 10:51 PM, Mojca Galun wrote: > Zivjo! > > Mislim, da sem se pomembno stvar izpustila: > VSI KI VAM JE SKREKOVSKI ZNIZAL OCENO IZ KOLOKVIJEV,POJDITE K NJEMU > IN VAM JO BO POPRAVIL! > > Pa ne bi blo slabo, ce bi mogoce kaksen od unih k ste bli prej tko > glasni rekel kaksno pohvalo, da smo to hitr zrihtal al pa kej. > > lp > Mojca >
