Svaka cast!

On 6/30/06, Matjaž Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Bravo, Mojca!

Samo tako naprej!

LP,
Matjaz

On Jun 29, 2006, at 10:51 PM, Mojca Galun wrote:

> Zivjo!
>
> Mislim, da sem se pomembno stvar izpustila:
> VSI KI VAM JE SKREKOVSKI ZNIZAL OCENO IZ KOLOKVIJEV,POJDITE K NJEMU
> IN VAM JO BO POPRAVIL!
>
> Pa ne bi blo slabo, ce bi mogoce kaksen od unih k ste bli prej tko
> glasni rekel kaksno pohvalo, da smo to hitr zrihtal al pa kej.
>
> lp
> Mojca
>



Reply via email to