Jutri jih ni. ;)

Drugace pa mene tudi zanima, kdaj so v ponedeljek.

LP,
Matjaz

On Jun 17, 2006, at 9:15 AM, Domen Grabec wrote:

Ola!
Slučajn kdo ve kdaj so zagovori ju3 za Vp?

LP, Domen


Reply via email to