Jutri jih ni. ;) Drugace pa mene tudi zanima, kdaj so v ponedeljek.
LP, Matjaz On Jun 17, 2006, at 9:15 AM, Domen Grabec wrote:
Ola! Slučajn kdo ve kdaj so zagovori ju3 za Vp? LP, Domen
Jutri jih ni. ;) Drugace pa mene tudi zanima, kdaj so v ponedeljek.
LP, Matjaz On Jun 17, 2006, at 9:15 AM, Domen Grabec wrote:
Ola! Slučajn kdo ve kdaj so zagovori ju3 za Vp? LP, Domen