Spremeniti je bilo potrebno opis aktivnosti tako, da se je prvi znak opisa
zamenjal z zadnjim, drugi s predzadnjim, 3. z n-2tim....in potem to napisat
kot nov stolpec. Skratka nič težkega...rekel je da so še vedno kao počitnice
in nas ne bo mučil :)

Vsi, ki niso danes zagovarjali, so se morali napisat na list za naslednjič
in bojda bodo priložnost dobili samo tisti, ki so na listu. Vseeno pa lahko
poskusite srečo. Mislim da je 2. zagovor v sredo ob 10ih


lp


On 9/11/06, [EMAIL PROTECTED] <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Hoj!
Kako je zdaj z dodatnimi termini za zagovor VP? (asistent je na izpitu
povedal, da bo
prerazporejal prijavljene v nove termine, ker je prevec prijavljenih za
11.9.) Ali ste bili danes cisto
vsi na zagovoru in potem ne bo vec drugih terminov?
Pricakovala sem kaksen email ali objavo glede tega, pa nikjer nic ne pise.

Lp!
Vesna


Reply via email to