On Mon, 2006-09-11 at 17:32 +0200, Andrej Spilak wrote: > Mislim da je 2. zagovor v sredo ob 10ih
Kdaj pa lahko vpisemo oceno?? Mislim, meni na estudentu se vedno pise VODENJE PROJEKTOV 02.06.2006 SOLINA FRANC Za prijavo še ni ocene. A je komu ze vpisal oceno? lp, a. -- BOFH excuse #4: static from nylon underwear
