On Mon, 2006-09-11 at 17:32 +0200, Andrej Spilak wrote:
> Mislim da je 2. zagovor v sredo ob 10ih

Kdaj pa lahko vpisemo oceno?? Mislim, meni na estudentu se vedno pise


VODENJE PROJEKTOV     02.06.2006   SOLINA FRANC   Za prijavo še ni
ocene.

A je komu ze vpisal oceno?

lp,
 a.

-- 
BOFH excuse #4:

static from nylon underwear


Reply via email to