Hvala LP,M
Zanima me ali je na pisnem izpitu iz Informacijskih Sistemov dovoljeno
imeti kake pripomocke na izpitu (resene vaje, izpite, vsaj kak list,...)?
- Re: [Friclist] IS - pisni izpit? Marko
- RE: [Friclist] IS - pisni izpit? Viljem Dernikovic
- Re: [Friclist] IS - pisni izpit? Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] IS - pisni izpit? Marko
- Re: [Friclist] IS - pisni izpit? Matjaž Horvat
- Re: [Friclist] IS - pisni izpit? Matjaž Horvat
