tnx. A je pomembno kaj imamo v tabeli za funkcije, ali mora bit samo
razvidno da klicemo razlicne funkcije ??
2006/10/19, Simon Striker <[EMAIL PROTECTED]>:
Ojla!
Miha Jernejčič pravi:
> Na kak način ste pa do tabele prišli ali ste jo sami napolnili??
Tako je. Saj potrebuje le nekaj vnosov:
/* Array with three pointers to functions */
void (*functptr[])() = { test1, test2, test3 };
Izbrano funkcijo pa nato v main metodi kličeš kot:
(*functptr[choice])(); /* Call desired function */
LP, Simon
--
Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana +38640554471
Europe (Slovenia)
E-mail: [EMAIL PROTECTED]
--
Lp
Miha