Miha Jernejčič pravi:
tnx. A je pomembno kaj imamo v tabeli za funkcije, ali mora bit samo
razvidno da klicemo razlicne funkcije ??

Samo razvidno mora biti, da klicemo različne funkcije.

Itak pa: Nekje sem prebral, da če imaš tabelo pointerjev na funkcije, morajo biti funkcije istega tipa, sprejemati morajo iste argumente in in isto število argumentov.

LP,

Simon
--
Simon Striker
Rusjanov trg 2
1000 Ljubljana      +38640554471
Europe (Slovenia)

E-mail: [EMAIL PROTECTED]

Reply via email to