Hello,
A je kdo se spravu ze to delat s tem sranjem od sranja :-) Je pvis domino server sploh dostopen od zunaj ce je kako dostopam do njega, kako prepricas lotus da ga bo nasu :-) l.p. Alen
Hello,
A je kdo se spravu ze to delat s tem sranjem od sranja :-) Je pvis domino server sploh dostopen od zunaj ce je kako dostopam do njega, kako prepricas lotus da ga bo nasu :-) l.p. Alen