Hello,

 

A je kdo se spravu ze to delat s tem sranjem od sranja :-)

Je pvis domino server sploh dostopen od zunaj ce je kako dostopam do njega,
kako prepricas lotus da ga bo nasu :-)

 

l.p.

Alen

Reply via email to