ALoha!

Kje pa je naloga...na netu je broken link?A mi jo lahko kdo poĊĦlje.


lp luka


On 11/19/06, Alen Loncaric <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Hello,



A je kdo se spravu ze to delat s tem sranjem od sranja :-)

Je pvis domino server sploh dostopen od zunaj ce je kako dostopam do
njega,
kako prepricas lotus da ga bo nasu :-)



l.p.

Alen


Reply via email to