ALoha! Kje pa je naloga...na netu je broken link?A mi jo lahko kdo poĊĦlje.
lp luka On 11/19/06, Alen Loncaric <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Hello, A je kdo se spravu ze to delat s tem sranjem od sranja :-) Je pvis domino server sploh dostopen od zunaj ce je kako dostopam do njega, kako prepricas lotus da ga bo nasu :-) l.p. Alen
