Ja. Jaz sem zato da se najprej dogovorimo tukaj preko liste kaj sosolci pricakujejo.
Jaz sem za kaksno dodatno uro kdaj ko bo LRI4 fraj...pa da ji damo vprasanja pa se pripravi pa nam potem razlozi. Seveda ce se ne bo pripravla in ji ne bo uspelo. Pa nismo mi krivi. LP MIHA On 12/7/06, Miha Trtnik <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Ko se je moj soimenjak javil, grem tud jaz zraven. Samo mi pravočasno sporočite. lp, Miha Mojca Galun wrote: > Imam za vas eno vprasanje. Ce se dogovorim z asistentko za nek pogovor > s studenti. > Kdo izmed vas je pripravljen pridt in se z njo dobit, ter ji > predstavit vse te probleme? > lp > Mojca > > > __________ NOD32 1908 (20061207) Information __________ > > This message was checked by NOD32 antivirus system. > http://www.eset.com > > >
