Torej smo frej še en mesec????? A predstavitve bodo pred oddajo seminarskih
nalog?


Lp Matej

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Tine
Lesjak
Sent: Thursday, January 04, 2007 3:48 PM
To: Friclist
Subject: [Friclist] OPO: seminarske, Robič

Profesor Robič je pri predmetu OPO (4. letnik UNI-RI, logika in sistemi) 
že precej časa nazaj povedal, da se seminarske naloge oddajo prvi teden 
v februarju (12.-16. 02. 2007) in da bodo predstavitve le-teh že prvi in 
drugi teden v februarju.

LP, Tine



Reply via email to